Koop tickets nu

Zomervreugde gaat Framed #OpPapendal

Papendal logo diapositief

Zondag 26 september

Wat is er vandaag te doen?

Mainstage: Vunzige Deuntjes & Watermeloen
12:00 – 13:30 | Diamon Delano
13:30 – 15:00 | Nikky Adriana
15:00 – 16:00 | Froukje [Live] presented bij Luxor Live
16:00 – 17:00 | Rockefellababe
17:00 – 17:30 | Equalz [Live]
17:30 – 19:00 | Raywell
19:00 – 20:00 | Bizzey [Live]
20:00 – 21:00 | Watermeloen Soundsystem
21:00 – 22:00 | SMP
22:00 – 23:00 | Waxfiend
Hosted by MC JR

Festivaltent

Studio26 
12:00 – 13:00 | New Talent
13:00 – 13:30 | Joyce & dance crew
13:30 – 13:50 | La-Tete
14:00 – 14:15 | Argil & Hassani
14:15 – 14:30 | Ibrah Silas Jackson
14:30 – 15:00| Ruben Chi – Solitude
15:25 – 15:30 | Jesse Laport

Calor 
15:30 – 17:00 | Heleen Poos
17:00 – 18:30 | Eddie Amore
18:30 – 20:00 | Titia
20:00 – 21:30 | David Vunk
21:30 – 23:00 | Coûteux

Desperados Stage

Studio26
12:00 – 13:00 | Kunstbende winnaars
13:00 – 14:00 | Salsa dance workshop
14:30 – 15:00 | Lynn Kools
15:00 – 15:30 | EastWave

Froday x Backyard stage
15:30 – 17:00 | Froday Soundsystem
17:00 –  18:30 | MK
18:30 – 19:00 | Amartey [Live]
19:00 – 20:30 | Froday Soundsystem
20:30 – 22:00 | Ricks
Hosted by MC Branko

Silent Disco
14:00 – 22:00 3 kanalen Silent Disco met: ModuM / Dagschotel / Work Them / Stiekem Dansen

Sports
12:00 – 20:00 Vrije inloop, demonstraties & clinics

Streetart
12:00 – 20:00 Vrije inloop, demonstraties & clinics

Pumptrack
12:00 – 20:00 Vrije inloop, demonstraties & clinics

Daredevil Playground
12:00 – 20:00 Vrije inloop

BMX
7:30 – 7:45  | Warm-up with gates Challenge riders 13-14
7:50 – 8:10 | Warm-up with gates Challenge riders 7-12
8:15 – 8:25 | Warm-up with gates Cruisers
8:30 | 3 Moto’s (block 1)
Qualifying rounds (block 1)
Finals (block 1)
Round 10 Award ceremony Podium (top 3)
UEC Overall Ranking Challenge categories 13+ (top 8)

±13:00 – 13:20 | Warm-up with gates Boys/Men 15+
±13:25 – 13:35 | Warm-up with gates Girls/Women 15+
±13:40 – 13:50 | Warm-up with gates Men Junior
±13:55 – 14:05 | Warm-up with gates Women Junior & Women Elite
±14:10 – 14:20 | Warm-up with gates Men Elite
±14:30 | 3 Moto’s (block 3)
Qualifying rounds (block 3)
Finals (block 3)
Round 10 Award ceremony Championship categories (top 3)
UEC Overall Ranking Championships categories (top 3)
UEC Overall Ranking Challenge categories 15+ (top 8)
Ceremony UEC 2021 Team Ranking

Bijbehorende tags

Festival Programma