Koop tickets nu

Beer, bbq, beats en bikes! Get Framed #OpPapendal

Papendal logo diapositief

Zondag 12 mei

Wat is er vandaag te doen?

Programma onder voorbehoud

Algemeen
08.30 uurTerrein open
11.30 tot12.30 uurSigneersessie BMX rijders
12.00 tot20.00 uurDaredevil Playground open
12.15 uurTribune open
12.30 uur15.30 uur2e editie voetbaltoernooi 8vs8 DSV cup
14.05 uurStart wedstrijden BMX
16.45 uur17.00 uurPrijsuitreiking DSV Cup
18.40 tot18.50 uurFinale vrouwen
18.50 tot19.00 uurFinale mannen
19.00 tot19.15 uurPrijsuitreiking World Cup BMX

 

Muziek
13.00 tot13.45 uurBokoesam
13.45 tot14.30 uurBowe
14.30 tot15.00 uurSnelle
15.00 tot15.45 uurBowe
15.45 tot16.30 uurMaan
16.45 tot17.45 uurRichard Cejer
18.15 tot19.00 uurRichard Cejer
19.00 tot19.15 uurPrijsuitreiking World Cup BMX

 

Urban Sports
12.00 uurStart
12.30 tot12.45 uurKick-off show alle sporten
12.45 tot13.05 uurWorkshop Calisthenics & Skateboarden
13.15 tot13.30 uurShow
13.30 tot14.10 uurWorkshop Freerunning + Tricking
13.30 tot14.30 uurWorkshop HipHop Battle
14.15 tot14.45 uurWorkshop Calisthenics
14.45 tot15.00 uurShow Skateboarden
15.00 tot15.20 uurWorkshop BMX
15.00 tot15.40 uurWorkshop Freerunning + Tricking
15.45 tot16.00 uurShow
16.00 tot16.15 uurChallenge Calisthenics + Freerunning + Tricking
16.15 tot16.30 uurChallenge Skateboarden + BMX
16.30 tot16.45 uurShow HipHop
16.45 tot17.20 uurWorkshop Freerunning + Tricking
17.15 tot17.35 uurWorkshop Skateboarden
17.15 tot17.45 uurWorkshop Calisthenics
17.45 tot18.45 uurWorkshop HipHop Battle
20.00 uurEinde

 

Urban Arts
10.30 tot11.30 uurInschrijven & warming-up
11.30 tot12.30 uurPreselection 2vs2 All style
12.30 tot13.00 uurTop 8 2vs2 All style
13.00 tot13.15 uurTop 4 2vs2 All style
13.15 tot14.15 uurSoul creation
14.15 tot14.45  uurFinales
14.45 tot15.00 uurBekendmaking winnaars Battle & Soul Creation
15.00 tot15.45 uurWorkshop Hip-Hop Haico van Dijk
16.00 tot16.20 uurRoots
16.20 tot16.50 uurStudio26 (Drums & Urban Acrobatics & Ibra)
17.00 tot17.30 uur155 met TRIPP
17.30 tot18.00 uurThe Double Collective met The Double
18.00 tot18.30 uurKunstbende
18.30 tot18.50 uurArtEZ
19.00 tot19.15 uurPrijsuitreiking World Cup BMX

Bijbehorende tags

Festival Programma