Koop tickets nu

Zomervreugde gaat Framed #OpPapendal

Papendal logo diapositief

Zaterdag 25 september

Wat is er vandaag te doen?

Mainstage

Vunzige Deuntjes & Watermeloen
13:00 – 14:30 | Charlie
14:30 – 16:00 | Miguell Kaidel
16:00 – 17:00 | Jahwin
17:00 – 17:30 | Jonna Fraser [Live]
17:30 – 18:30 | Wef
18:30 – 19:30 | Irwan
19:30 – 20:00 | Poke [Live]
20:00 – 21:00 | Chimp
21:00 – 22:00 | Vunzige Deuntjes Soundsystem
22:00 – 23:00 | Prime
Hosted by MC Claudio

Festivaltent

Deepsense
14:00 – 16:30 | Daniel Williamsen b2b Sgt. Friendly
16:30 – 18:00 | Iris Menza (BE)
18:00 – 19:30 | Michel de Hey
19:30 – 21:00 | Benny Rodrigues
21:00 – 23:00 | Rossi. (UK)

Desperados Stage

Studio26
10:30 – 11:00 | Inschrijven battles
11:00 – 15:00 | Soulcypher dance battle – Get Down in Boogie Town
15:00 – 15:30 | The Pigeons crew

La Rumba
15:30 – 16:30 | SHE & Julia
16:30 – 17:30 | Cathy
17:30 – 19:00 | 6Faces
19:00 – 22:00 | La Rumba Cartel
Hosted by MC Killian Adamé

Silent Disco
14:00 – 22:00 3 kanalen Silent Disco met: Lush x Jiwa Jiwe / Knock on Wood / Yallah Yallah / Stiekem Dansen

Sports
12:00 – 20:00 Vrije inloop, demonstraties & clinics

Pumptrack
12:00 – 20:00 Vrije inloop, demonstraties & clinics

Streetart
12:00 – 20:00 Vrije inloop, demonstraties & clinics

Daredevil Playground
12:00 – 20:00 Vrije inloop

BMX
7:30 – 7:45 | Warm-up with gates Challenge riders 13-14
7:50 – 8:10 | Warm-up with gates Challenge riders 7-12
8:15 – 8:25 | Warm-up with gates Cruisers
8:30 | 3 Moto’s (block 1)
Qualifying rounds (block 1)
±12:15 Finals (block 1)
Round 9 Award ceremony Podium (top 3)

±13:00 – 13:20 | Warm-up with gates Boys/Men 15+
±13:25 – 13:35 | Warm-up with gates Girls/Women 15+
±13:40 – 13:50 | Warm-up with gates Men Junior
±13:55 – 14:05 | Warm-up with gates Women Junior & Women Elite
±14:10 – 14:20 | Warm-up with gates Men Elite
±14:30 | Moto 1 (block 2)
Round 1 (block 3)
Moto 2 (block 2)
Last Chance Qualifier (block 3)
Moto 3 (block 2) Qualifying rounds (block 2 & 3)
±18:00 | Finals (block 2 & 3)
Round 9 Award ceremony Championship categories (top 3)
Round 9 Award ceremony Challenge categories (top 3)

Bijbehorende tags

Festival Programma